hram
icona
banner-afon-2

Объявления

БРАТИЯ И СЕСТРЫ
В Храме свт. Михаила
принимаются записки
О здравии и упокоении
для поминовения на
Святых Местах
ГРЕЦИИ, АФОНА и Израиля

+

БРАТИЯ И СЕСТРЫ

Сестры милосердия на честь преподобномученницы Елизаветы и инокини Варвары окормляют православную общину на честь великомученницы Анастасии в Черниговской исправительной женской колонии. Просим принять участие в помощи нуждающимся! Нужны средства гигиены и продукты питания!

Контактный тел. : 096-994-50-03  сес.Татьяна.

Наши реквизиты: № 26001052623824, МФО 320649,код 38970217

Подписка

НА НОВОСТИ:
В БИБЛИОТЕКУ:

Рекомендуем

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Монастыри и храмы Киева

Введенский монастырь

Баннер
<p><a href="/http://www.vvedenskiy.com.ua" target="_blank"><img src="/http://vvedenskiy.com.ua/images/banners/vvedenskiy_baner_1.jpg" border="0" alt="Введенский монастырь" width="170" height="60" /></a></p>

Сейчас на сайте

Сейчас 214 гостей онлайн
Главная Новости благочиния Неділя 22-га після П'ятидесятниці
Неділя 22-га після П'ятидесятниці

05 листопада 2017 року в неділю 22-гу після П'ятидесятниці в храмі свтт. Михаїла Київського Божественну Літургію очолив прот. Михаїл Гліба, клірик храму.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні, а  численні вірні причастилися Святого Тіла та Крові Господньої.

Після прочитання заамвонної молитви за традицією було освячено коливо та окроплені святою водою присутні.

В завершення богослужіння до пастви з проповіддю звернувся настоятель храму, благочинний лікарняних храмів Києва, прот. Роман Барановський. Тлумачачи воскресне Євангеліє (Лк. 16, 19-31) священик зауважив, що " не багатство є причиною страждань багача, а спосіб його життя, невміння розпоряджатися тим добром, яке було дане йому Богом. Але й не бідність , яка була у Лазаря , є необхідна для осягнення вічного блаженства, а смирення і терпіння.

Саме в цих двох особах ми бачимо те, що чекає кожного із нас у вічності -блаженство праведників або страждання грішників. Бачимо ту переміну, яка відбувається після смерті: убогі, які були голодні, які плакали, стають блаженними і будуть тішитися безкінечним щастям, багаті, що приймали свою потіху, були насичені і не були милостивими, опиняться в безутішному горі. Але у словах притчі є ще одне прохання багача. Він просить, щоб Авраам послав Лазаря до його братів, щоб і вони не прийшли у це страшне місце мук і плачу. Проте чує у відповідь такі слова: «У них є Мойсей і пророки; нехай слухають їх… Якщо Мойсея і пророків не послухають, то хоч би хто і з мертвих воскрес, не повірять». Ми повинні сприймати ці слова як звернення до кожного із нас тому, що бачимо до чого може привести безвір’я. Безвір’я, яке зароджується не від нестачі доказів чи переконання, а від духовної зіпсованості, закам’янілості. Тому ніякі докази не можуть допомогти тим, хто розбещений і зіпсований земними насолодами. Сьогодні ми маємо дещо більше від Мойсея і пророків – Святе Письмо, Святе Євангеліє та настанови, які дав нам, грішним людям, сам Господь Ісус Христос, щоб ми могли осягнути вічне блаженство."- сказав о. Роман та привітав усіх із святою неділею.


 

 

Добавить комментарий


Защитный код Обновить