hram
icona
banner-afon-2

Объявления

БРАТИЯ И СЕСТРЫ
В Храме свт. Михаила
принимаются записки
О здравии и упокоении
для поминовения на
Святых Местах
ГРЕЦИИ, АФОНА и Израиля

+

БРАТИЯ И СЕСТРЫ

Сестры милосердия на честь преподобномученницы Елизаветы и инокини Варвары окормляют православную общину на честь великомученницы Анастасии в Черниговской исправительной женской колонии. Просим принять участие в помощи нуждающимся! Нужны средства гигиены и продукты питания!

Контактный тел. : 096-994-50-03  сес.Татьяна.

Наши реквизиты: № 26001052623824, МФО 320649,код 38970217

Подписка

НА НОВОСТИ:
В БИБЛИОТЕКУ:

Рекомендуем

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Монастыри и храмы Киева

Введенский монастырь

Баннер
<p><a href="/http://www.vvedenskiy.com.ua" target="_blank"><img src="/http://vvedenskiy.com.ua/images/banners/vvedenskiy_baner_1.jpg" border="0" alt="Введенский монастырь" width="170" height="60" /></a></p>

Сейчас на сайте

Сейчас 215 гостей онлайн
Главная Новости благочиния Неділя 25-та після П'ятидесятниці, пам'ять свтт. Іоанна Золотоустого
Неділя 25-та після П'ятидесятниці, пам'ять свтт. Іоанна Золотоустого

26 листопада 2017 року в неділю 25- після П'ятидесятниці в головному лікарняному храмі столиці на честь святителя Михаїла першого митрополита Київського Божественну літургію очолив прот. Владислав Татарчук. За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Після прочитання Євангелія о. Владислав звернувся до парафіян із словом проповіді. "Що таке любов? Ми можемо сказати, що це кохання чи прив'язаність, але ні,- справжня любов це в першу чергу самопожертва по відношенню до ближнього. Приклад такої любові приводить нам Христос у сьогоднішньому Євангелії про милосердного самарянина (Лк. 10, 25-37) В цьому уривку ясно сказано як ми маємо відноситися до оточуючих нас людей, тобто наших ближніх, а саме- пожертвувати собою заради їх та послужити їм",- відзначив священик.

 

Після заамвонної молитви за традицією було освячено коливо та окроплені святою водою присутні після чого о. Владислав розповів про життя та подвиг свтт. Іоанна Золотоустого, пам'ять якого вшановувала Церква у цей день, відзначивши величезний вклад святителя у літургічне життя Церкви, зокрема упорядкування ним Божественної літургії яка здійснюється і понині. На завершення богослужіння о. Владислав привітав усіх із святою неділею та побажав усім Божого благословіння.

 

 

 

 


 

Добавить комментарий


Защитный код Обновить