hram
icona
banner-afon-2

Объявления

БРАТИЯ И СЕСТРЫ
В Храме свт. Михаила
принимаются записки
О здравии и упокоении
для поминовения на
Святых Местах
ГРЕЦИИ, АФОНА и Израиля

+

БРАТИЯ И СЕСТРЫ

Сестры милосердия на честь преподобномученницы Елизаветы и инокини Варвары окормляют православную общину на честь великомученницы Анастасии в Черниговской исправительной женской колонии. Просим принять участие в помощи нуждающимся! Нужны средства гигиены и продукты питания!

Контактный тел. : 096-994-50-03  сес.Татьяна.

Наши реквизиты: № 26001052623824, МФО 320649,код 38970217

Подписка

НА НОВОСТИ:
В БИБЛИОТЕКУ:

Рекомендуем

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Монастыри и храмы Киева

Введенский монастырь

Баннер
<p><a href="/http://www.vvedenskiy.com.ua" target="_blank"><img src="/http://vvedenskiy.com.ua/images/banners/vvedenskiy_baner_1.jpg" border="0" alt="Введенский монастырь" width="170" height="60" /></a></p>

Сейчас на сайте

Сейчас 216 гостей онлайн
Главная Новости благочиния Введення в храм Пресвятої Богородиці
Введення в храм Пресвятої Богородиці

04 грудня 2017 року, в головному лікарняному храмі столиці на честь святителя Михаїла першого митрополита Київського Божественну Літургію очолив прот. Владислав Татарчук в співслужінні кліриків. За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні. Після заамвонної молитви за традицією було освячено коливо та окроплені святою водою присутні. На завершення богослужіння о. Владислав звернувся до парафіян із словом проповіді в якій розповів історію свята Введеня в храм Пресвятої Богородиці та його значення для нас, сучасних людей. "Подія введення Марії в храм навчає нас, що кожен християнин повинен постійно працювати над своїм духовним вихованням, поглиблювати його. Пізнаючи Бога через молитву, Святе Письмо, людина єднається з Ним, вводить у своє серце, своє життя, а тим самим входить в Божий духовний храм – царство небесне вже тут на землі, як навчав про це Ісус Христос: „Царство Боже прийде непомітно; ані не скажуть: ось воно тут – або: он там – бо царство Боже є між вами” (Лк. 17, 21)". Життя Матері Божої повинно бути для кожного християнина своєрідним духовним дзеркалом, в котре кожен з нас повинен часто вдивлятися, щоб могти краще духовно зростати, впевнено будувати свій духовний храм, храм своєї душі, храм Божої любові згідно слів апостола Павла: „Хіба не знаєте, що ви храм Божий і що Дух Божий у вас пробуває?” (1 Кор. 3, 16).- відзначив священик. В завершення проповіді о. Владислав побажав усім щоб приклад Марії і Її молитовне заступництво скріпили усіх нас  у духовному житті, допомагали краще пізнавати Бога і Його любов, єднатися з Ним, відчувати Божу любов і Його присутність у щоденному житті і таким чином ставати учасниками духовного храму - Царства небесного, храму любові вже тут на землі і пізніше у вічності.

 

 


 


 

Добавить комментарий


Защитный код Обновить