hram
icona
banner-afon-2

Объявления

БРАТИЯ И СЕСТРЫ
В Храме свт. Михаила
принимаются записки
О здравии и упокоении
для поминовения на
Святых Местах
ГРЕЦИИ, АФОНА и Израиля

+

БРАТИЯ И СЕСТРЫ

Сестры милосердия на честь преподобномученницы Елизаветы и инокини Варвары окормляют православную общину на честь великомученницы Анастасии в Черниговской исправительной женской колонии. Просим принять участие в помощи нуждающимся! Нужны средства гигиены и продукты питания!

Контактный тел. : 096-994-50-03  сес.Татьяна.

Наши реквизиты: № 26001052623824, МФО 320649,код 38970217

Подписка

НА НОВОСТИ:
В БИБЛИОТЕКУ:

Рекомендуем

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Монастыри и храмы Киева

Введенский монастырь

Баннер
<p><a href="/http://www.vvedenskiy.com.ua" target="_blank"><img src="/http://vvedenskiy.com.ua/images/banners/vvedenskiy_baner_1.jpg" border="0" alt="Введенский монастырь" width="170" height="60" /></a></p>

Сейчас на сайте

Сейчас 294 гостей онлайн
Главная Новости благочиния Богослужіння в 17-ту неділю по П'ятидесятниці
Богослужіння в 17-ту неділю по П'ятидесятниці

1 жовтня 2017, в головному лікарняному храмі столиці на честь святителя Михаїла першого митрополита Київського Божественну літургію очолив прот. Михаїл Гліба в співслужінні кліриків парафії.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Після заамвонної молитви за традицією було освячено коливо та окроплені святою водою присутні.

На завершення богослужіння з проповіддю звернувся благочинний храму прот. Владислав Татарчук в якій закликав прихожан не бути глядачами за богослужінням, а бути його активними учасниками, молитися. Також священик розтлумачив воскресне Євангеліє (Мф. 15, 21-28). "Приклад жінки ханенеянки показує нам, що відступивши від Бога, не бажаючи виконувати його заповіді, ставши подібними до собак, ведучи відповідне життя- ми можемо покаятися та повернутися до Господа. Ісус бачачи розкаяння жінки відзначив її велику віру та зцілив, але не для гріховного життя, а для підготовки до вічного життя. Давайте і ми з вами будемо турбуватися не лише про земне та матеріальне просячи у Господа цього і не завжди отримуючи це; давайте готувати себе і духовно, щоб у майбутньому увійти до Царства Небесного"- відзначив о. Владислав та привітав усіх з воскресним днем.

Нагадуємо!!!! Завтра, 2 жовтня, від нашого храму вирушає хресний хід до монастиря на честь Афонської ікони Божої Матері, що в урочищі Кип'яче, приурочений до престольного свята обителі. Вихід від храму свтт. Михаїла 02.10.17. о 07:00. До участі запрошуються всі бажаючі.

 

  

 

Добавить комментарий


Защитный код Обновить