hram
icona
banner-afon-2

Объявления

БРАТИЯ И СЕСТРЫ
В Храме свт. Михаила
принимаются записки
О здравии и упокоении
для поминовения на
Святых Местах
ГРЕЦИИ, АФОНА и Израиля

+

БРАТИЯ И СЕСТРЫ

Сестры милосердия на честь преподобномученницы Елизаветы и инокини Варвары окормляют православную общину на честь великомученницы Анастасии в Черниговской исправительной женской колонии. Просим принять участие в помощи нуждающимся! Нужны средства гигиены и продукты питания!

Контактный тел. : 096-994-50-03  сес.Татьяна.

Наши реквизиты: № 26001052623824, МФО 320649,код 38970217

Подписка

НА НОВОСТИ:
В БИБЛИОТЕКУ:

Рекомендуем

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Монастыри и храмы Киева

Введенский монастырь

Баннер
<p><a href="/http://www.vvedenskiy.com.ua" target="_blank"><img src="/http://vvedenskiy.com.ua/images/banners/vvedenskiy_baner_1.jpg" border="0" alt="Введенский монастырь" width="170" height="60" /></a></p>

Сейчас на сайте

Сейчас 292 гостей онлайн
Главная Новости благочиния Богослужіння в храмі свтт. Михаїла Київського в неділю 18-ту після П'ятидесятниці та день пам'яті преп. Сергія Радонезького
Богослужіння в храмі свтт. Михаїла Київського в неділю 18-ту після П'ятидесятниці та день пам'яті преп. Сергія Радонезького


08 жовтня 2017 року, в неділю 18-ту після П'ятидесятниці та день пам'яті преподобного Сергія Радонезького Божественну літургію в храмі свтт. Михаїла очолив прот. Михаїл Гліба.

За богослужінням була піднесена посилена молитва за мир в Україні.

Після співу причастного вірша із словом проповіді до присутніх звернувся прот. Роман Барановський, настоятель храму, благочинний лікарняних храмів Києва. Він зазначив, що приступаючи до Святого Причастя ми повинні пробачити один одному, адже хто не прощає той уподібнюється зраднику Юді.

По завершенні богослужіння о. Роман продовжив проповідь розтлумачивши воскресне Євангеліє (Лк. 5, 1-11). "Ми дуже часто ідеалізуємо те чим займаємося, чи то політика, естетика та інше- це  ідолопоклонство, залежність від диявола. Ми повинні остерігатися цього, адже це шкодить нашій душі яка повинна належати Богу",- відзначив священик.

Також о. Роман розповів про життя та подвиг преп. Сергія Радонезького пам'ять якого Церква вшановує сьогодні; про необхідність шанування святого ім'я котрого ми носимо. "Успіх буде у всьому якщо ми будемо перш за все просити благословіння Божого на усі наші справи, і в цьому для нас є прикладом преп. Сергій",- відзначив батюшка та привітав усіх іменинників із святом.

 

 

 

 

 

Добавить комментарий


Защитный код Обновить