hram
icona
banner-afon-2

Объявления

БРАТИЯ И СЕСТРЫ
В Храме свт. Михаила
принимаются записки
О здравии и упокоении
для поминовения на
Святых Местах
ГРЕЦИИ, АФОНА и Израиля

+

БРАТИЯ И СЕСТРЫ

Сестры милосердия на честь преподобномученницы Елизаветы и инокини Варвары окормляют православную общину на честь великомученницы Анастасии в Черниговской исправительной женской колонии. Просим принять участие в помощи нуждающимся! Нужны средства гигиены и продукты питания!

Контактный тел. : 096-994-50-03  сес.Татьяна.

Наши реквизиты: № 26001052623824, МФО 320649,код 38970217

Подписка

НА НОВОСТИ:
В БИБЛИОТЕКУ:

Рекомендуем

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Монастыри и храмы Киева

Введенский монастырь

Баннер
<p><a href="/http://www.vvedenskiy.com.ua" target="_blank"><img src="/http://vvedenskiy.com.ua/images/banners/vvedenskiy_baner_1.jpg" border="0" alt="Введенский монастырь" width="170" height="60" /></a></p>

Сейчас на сайте

Сейчас 284 гостей онлайн
Главная Новости благочиния Престольне свято в храмі свтт. Михаїла першого митрополита Київського
Престольне свято в храмі свтт. Михаїла першого митрополита Київського

13 жовтня 2017 року, у головному лікарняному храмі столиці на честь святителя Михаїла першого митрополита Київського було звершено святкову Божественну літургію в честь покровителя храму. Очолив богослужіння настоятель, прот. Роман Барановський, благочинний лікарняних храмів Києва у співслужінні гостей та кліриків храму.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Після заамвонної молитви було звершено чин славлення свтт. Михаїла. По  цьому з проповіддю до всіх присутніх звернувся о. Роман, розповівши про життя та подвиг святт. Михаїла який зміг кардинально вплинути на життя киян-русичів. "Своїм приходом на нашу землю свтт. Михаїл виявив сміливість, адже наш народ в той час був одночасно і простий, але і дуже різкий, про що свідчить літопис, зокрема, про звичаї деревлян які спалювали своїх жінок. Коли язичницькі жреці висміювали вчення Михаїла і вимагали від нього чуда, тоді святий не вагаючись  взяв Євангеліє і поклав Його в вогонь. І чудо дійсно сталося- Євангеліє залишилось неушкодженим, а язичники увірували у Христа. Звичайно, святитель мав надзвичайно тверду віру, якої так не вистачає нам, адже якби ми мали таку віру й чисте серце,-  могли б теж творити чудеса. Саме тому ми повинні не просто вивчати життя святих, а старатися  уподібнюватися їм",- сказав батюшка. Після цього о. Роман подякував гостям та священикам за спільну молитву та привітав усіх із престольним святом.

 

 

 


 

 

Добавить комментарий


Защитный код Обновить