hram
icona
banner-afon-2

Объявления

БРАТИЯ И СЕСТРЫ
В Храме свт. Михаила
принимаются записки
О здравии и упокоении
для поминовения на
Святых Местах
ГРЕЦИИ, АФОНА и Израиля

+

БРАТИЯ И СЕСТРЫ

Сестры милосердия на честь преподобномученницы Елизаветы и инокини Варвары окормляют православную общину на честь великомученницы Анастасии в Черниговской исправительной женской колонии. Просим принять участие в помощи нуждающимся! Нужны средства гигиены и продукты питания!

Контактный тел. : 096-994-50-03  сес.Татьяна.

Наши реквизиты: № 26001052623824, МФО 320649,код 38970217

Подписка

НА НОВОСТИ:
В БИБЛИОТЕКУ:

Рекомендуем

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Монастыри и храмы Киева

Введенский монастырь

Баннер
<p><a href="/http://www.vvedenskiy.com.ua" target="_blank"><img src="/http://vvedenskiy.com.ua/images/banners/vvedenskiy_baner_1.jpg" border="0" alt="Введенский монастырь" width="170" height="60" /></a></p>

Сейчас на сайте

Сейчас 286 гостей онлайн
Главная Новости благочиния Неділя 20-та після П'ятидесятниці, пам'ять свтт. отців 7-го Вселенського собору
Неділя 20-та після П'ятидесятниці, пам'ять свтт. отців 7-го Вселенського собору

22 жовтня 2017 року, в храмі святителя Михаїла першого митрополита Київського Божественну Літургію очолив прот. Владислав Татарчук. Після прочитання Святого Євангелія о. Владислав звернувся до парафіян із словом проповіді тлумачачи воскресне Євангеліє (Лк. 7, 11-16). "Воскресіння сина наїнської вдови свідчить про безмежну любов Божу до нас та Його дивний промисел. Після цього чуда люди восхваляли Бога, говорячи, що з'явився поміж нас великий пророк. Люди дякували Ісусу за те, що він спас людей від смерті часткової, тілесної. Так повинні дякувати Богові ми, котрі визволились від смерті вічної , бо принісши Себе в жертву на хресті, Христос спас нас від смерті вічної."-, сказав батюшка.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Після прочитання заамвонної молитви за традицією було освячено коливо та окроплені святою водою присутні після чого з проповіддю до пастви звернувся настоятель храму прот. Роман Барановський. "Святі отці своєю кров'ю засвідчували  вірність та відданість Церкві і таким чином відстояли шанування святих ікон. Ми з вами повинні теж подібно до них берегти і відстоювати усе надбання нашої Церкви, не шукати чогось нового та незвичайного. Зараз дуже популярним стало святкування Хеллоуїн, коли дорослі люди і діти одягають на себе потворні маски. Але чи таким має бути образ Божий, чи так ми маємо уподібнюватися Богу? Звичайно, що відповідь тут однозначна- ні. А тому перш ніж вдаватися до подібних святкувань спершу потрібно поставити собі питання: що це дасть для нашого вічного життя? А так як нічого доброго це не дасть і навпаки може тільки загкодити, то відповідно і відзначити Хелловін немає сенсу."- відзначив о. Роман.

 

Після цього батюшка привітав усіх із святою неділею, після чого парафіяни мали змогу приложитись до хреста, а опісля цього скуштувати коливо та чай на подвір'ї храму.

 

 


 

Добавить комментарий


Защитный код Обновить