hram
icona
banner-afon-2

Объявления

БРАТИЯ И СЕСТРЫ
В Храме свт. Михаила
принимаются записки
О здравии и упокоении
для поминовения на
Святых Местах
ГРЕЦИИ, АФОНА и Израиля

+

БРАТИЯ И СЕСТРЫ

Сестры милосердия на честь преподобномученницы Елизаветы и инокини Варвары окормляют православную общину на честь великомученницы Анастасии в Черниговской исправительной женской колонии. Просим принять участие в помощи нуждающимся! Нужны средства гигиены и продукты питания!

Контактный тел. : 096-994-50-03  сес.Татьяна.

Наши реквизиты: № 26001052623824, МФО 320649,код 38970217

Подписка

НА НОВОСТИ:
В БИБЛИОТЕКУ:

Рекомендуем

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Монастыри и храмы Киева

Введенский монастырь

Баннер
<p><a href="/http://www.vvedenskiy.com.ua" target="_blank"><img src="/http://vvedenskiy.com.ua/images/banners/vvedenskiy_baner_1.jpg" border="0" alt="Введенский монастырь" width="170" height="60" /></a></p>

Сейчас на сайте

Сейчас 294 гостей онлайн
Главная Новости благочиния Неділя 21-ша після П'ятидесятниці
Неділя 21-ша після П'ятидесятниці

29 жовтня 2017 року, в головному лікарняному храмі столиці на честь святителя Михаїла першого митрополита Київського відбулось Богослужіння яке з благословення настоятеля очолив прот. Михаїл Гліба.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Супроводжували богослужіння антифонним співом чоловічий та сестринський хори храму.

 

В завершення богослужіння за традицією було освячено коливо та окроплені святою водою присутні. Після цього з проповіддю до пастви звернувся прот. Роман Барановський, настоятель храму, благочинний лікарняних храмів Києва. Батюшка розповів про життя та мученицьку смерть святого Лонгина сотника котрий у свій час був учасником розп'яття Христа, але бачачи природні потрясіння в результаті цього- розкаявся та навернувся в християнство. "Важливо відзначити, що Богородиця добре відносилась до Лонгіна, незважаючи на те, що він був учасником розп'яття Її Сина. Для нас це повинно стати важливим уроком та прикладом для наслідування в повсякденному житті. Це приклад всепрощення людей, котрі нас образили, спаплюжили. Саме в цьому і є висота християнства- воно здатне не просто прощати ворогів своїх, але й любити їх, до чого закликаю усіх вас!"-, підсумував о. Роман та привітав усіх з воскресним днем.

Пізніше відбулась традиційна зустріч (зібрання) прихожан з настоятелем о. Романом на якій обговорювались актуальні питання з життя парафії.

 

 


 

Добавить комментарий


Защитный код Обновить