hram
icona
banner-afon-2

Объявления

БРАТИЯ И СЕСТРЫ
В Храме свт. Михаила
принимаются записки
О здравии и упокоении
для поминовения на
Святых Местах
ГРЕЦИИ, АФОНА и Израиля

+

БРАТИЯ И СЕСТРЫ

Сестры милосердия на честь преподобномученницы Елизаветы и инокини Варвары окормляют православную общину на честь великомученницы Анастасии в Черниговской исправительной женской колонии. Просим принять участие в помощи нуждающимся! Нужны средства гигиены и продукты питания!

Контактный тел. : 096-994-50-03  сес.Татьяна.

Наши реквизиты: № 26001052623824, МФО 320649,код 38970217

Подписка

НА НОВОСТИ:
В БИБЛИОТЕКУ:

Радимо

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Монастыри и храмы Киева

Введенский монастырь

Баннер
<p><a href="/http://www.vvedenskiy.com.ua" target="_blank"><img src="/http://vvedenskiy.com.ua/images/banners/vvedenskiy_baner_1.jpg" border="0" alt="Введенский монастырь" width="170" height="60" /></a></p>

Сейчас на сайте

На даний момент 240 гостей на сайті
Главная Храми Благочиння Храм Архістратига Михаїла та всіх небесних сил безплотних
Храм Архистратига Михаїла та всіх небесних сил безтілесних
Храм Архистратига Михаїла та всіх небесних сил безтілесних при Київській міській клінічній лікарні № 6 «Медмістечко»

Знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Академіка Стражеска, 6-а

Контактний телефон: (044) 561-69-23.

Як доїхати: від станції метро Берестейська - трамваї 14 і 15 до зуп. Пр. Комарова; авт. 9 до зуп. Ринок "Відрадний"; від метро Шулявська - автобус 2 до зуп. «Поліклініка»; від метро Політехнічний інститут - трамваї 1 і 3 до зуп. Бульвар Лепсе або Героїв Севастополя, від метро Палац спорту - авт. 69 до зуп. Ринок "Відрадний".

Престольне свято: Собор Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил Безплотних (праздн. 8 / 21 листопада).

Особлива традиція: діє сестринство милосердя на честь Святих Царствених Мучениць

Святині храму: частки мощей різних свитих.

Xрам розміщується в переобладнаному приміщенні в четвертому - головному корпусі (біля травмпункту) 6-ї клінічної лікарні. Першу Літургію служили 19 вересня 1999 на свято Дива Архистратига Михаїла. Це диво сталося в IV столітті. Недалеко від міста Гієраполі є місцевість, яка називається Херотопа, і в цій місцевості знаходився храм, зведений в ім'я Архістратига Михаїла. Біля нього протікало цілюще джерело. Храм був споруджений одним з жителів міста в подяку святому Архістратигу Михаїлу за зцілення його німий дочки водою з джерела. У цьому храмі протягом 60 років виконував пономарское служіння благочестива людина на ім'я Архип. Проповіддю про Христа і прикладом свого богоугодного життя він багатьох язичників приводив до віри в Христа. Одного разу язичники задумали знищити храм і одночасно погубити Архипа. Для цього вони поєднали в одне русло дві гірські річки і направили їх перебіг на храм. Святий Архип щиро молився Архістратигу Михаїлу про запобігання лиха. За його молитв біля храму з'явився сам Ватажок небесного воїнства, який ударом свого жезла відкрив в горі широку розколину і повелів спрямуватися в неї водам вируючого потоку. Таким чином храм залишився неушкоджений. Побачивши таке диво, язичники зі страху повтікали, а святий Архип і присутні у храмі християни прославили Бога і подякували святому Архистратигу Михаїлу за допомогу. Місце ж, де відбулося чудо, отримало назву Хони, що означає "отвір", "розколина". З благословення Блаженнішого митрополита Володимира та клопотанням батька Романа Барановського храм у медмістечку назвали на честь Архістратига Божого Михаїла та всіх інших небесних сил безтілесних.

У церкві щонеділі проводяться заняття у недільній школі для дітей. Також є група для навчання основам іконопису та художньої графіки. Для всіх бажаючих відкрито бібліотеку православної літератури. Плануэться будівництво "типового" храму і православної школи.

Настоятель храму протоієрей Геннадій Батенко, який також є Головою Синодального відділу «Місія, Церква і медицина» повідомляє: «У моїй практиці майже щодня зустрічаються ситуації, коли добре слово втіхи, притікання до церковних таїнств приводили до чудових змін у здоров'ї людей. Буває, приходиш у палату, сповідуєш, причащаєш хворого. Втішив, підтримав словами, сказав, які читати молитви, як звертатися до Бога - і вже людина зовсім по-іншому ставиться до хвороби і до свого перебування у лікарні. Був такий випадок. Запросили мене до хворого, якому судилося операція з пересадки серця. Згодом це виявилася перша успішна пересадка серця на Україну. І в процесі підготовки до операції паралельно з докторами до цього хворого приходив я, сповідував його, причащав, соборував, служив молебни. З Божою допомогою, спільними зусиллями ця людина живе, живе і нині.

Розкажу ще кілька випадків. У пацієнтки з сечокам'яною хворобою стояло питання так: якщо до ранку камінь не опуститься в сечовий міхур, а стоятиме в сечоводі - тоді операція. Мене запросили до цієї хворої, я її сповідав, причастив, до вечора у неї камінь вийшов. Питання операції було вирішено - її скасували. Ще один подібний випадок стався з чоловіком. Також стояло питання про операцію, якщо не вийде камінь. Людина прийшла в лікарняний храм, де я служу, на молебен біля ікони «Всецариця». Після молебну камінь вийшов. Операцію також скасували.

Таким чином, Господь постійно виявляє нам Свою милість завдяки нашим щирим молитвам і вірі. Потрібно лише відкрити серце Йому назустріч ».

Розклад: Храм відкритий щодня.

Богослужіння: Вечірнє: п'ятниця, субота - 16.00 (влітку - 17.00). Літургія: субота, неділя - 8.30 (якщо свято припадає на робочий день - 8.00).

Молебни: понеділок - четвер (якщо немає богослужіння напередодні свята) - 17.00, влітку - 18.00.

Настоятель: Протоієрей Геннадій Батенко народився 18 серпня 1969 року в місті Жмеринка Вінницької області в родині служащіх.В 1986 році закінчив середню школу в місті Миколаїв. З 1986 по 1989 рр.. навчався в Київському медичному училищі № 2 за спеціальностю фельдшер.В 1989 році почав працювати в реанімаційному відділенні КНІІ хірургії ім. Шалімова.

З 1990 по 1996 рр.. навчався в Київському медичному університеті, після закінчення якого здобув фах хірурга-комбустіолога. З 1996 по 1999 рр.. працював в опіковому центрі міста Кіева. У вересні 1999 року став студентом Київської Духовної Семінарії, яку закінчив в 2003 році.

4 листопада 1999 Блаженнішим Митрополитом Володимиром рукоположений в сан диякона, а 4 грудня того ж року єпископом Вишгородськім Павлом посвячений в сан ієрея.В 2008 році на Світле Христове Воскресіння Блаженнішим Митрополитом Володимиром возведений в сан протоієрея. В 2008 році нагороджений ювілейним орденом "1020 - річчя Хрещення Русі ".

Рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви від 22 листопада 2008 року призначений Головою Синодального відділу «Місія, Церква і медицина» .10 лютого 2011 призначений заступником голови Синодального відділу у справах медицини. С 1997 одружений: дружина Міц Ірина Іванівна. Має трьох доньок - Єлізавету, Анастасію, Варвару - і сина Сергія.