hram
icona
banner-afon-2

Объявления

БРАТИЯ И СЕСТРЫ
В Храме свт. Михаила
принимаются записки
О здравии и упокоении
для поминовения на
Святых Местах
ГРЕЦИИ, АФОНА и Израиля

+

БРАТИЯ И СЕСТРЫ

Сестры милосердия на честь преподобномученницы Елизаветы и инокини Варвары окормляют православную общину на честь великомученницы Анастасии в Черниговской исправительной женской колонии. Просим принять участие в помощи нуждающимся! Нужны средства гигиены и продукты питания!

Контактный тел. : 096-994-50-03  сес.Татьяна.

Наши реквизиты: № 26001052623824, МФО 320649,код 38970217

Подписка

НА НОВОСТИ:
В БИБЛИОТЕКУ:

Радимо

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Монастыри и храмы Киева

Введенский монастырь

Баннер
<p><a href="/http://www.vvedenskiy.com.ua" target="_blank"><img src="/http://vvedenskiy.com.ua/images/banners/vvedenskiy_baner_1.jpg" border="0" alt="Введенский монастырь" width="170" height="60" /></a></p>

Сейчас на сайте

На даний момент 217 гостей на сайті
Главная Храми Благочиння Храм ікони У пологах Помічниця
Храм ікони У пологах помічниця
Храм ікони Божої Матері «Помічниця в пологах» при Київському міському пологовому будинку № 1


Знаходиться за адресою: 01011, місто Київ, вулиця Арсенальна, 5.

Контактні телефони:
(044) 295-05-77.

Як доїхати: станція метро «Печерська».

Престольне свято: ікони Божої Матері «У пологах Помічниця» (святк. 26 грудня / 8 січня).

Святині:
Ікона свт. Нектарія Егінского з часткою мощей .

Здавна жінки вдаються з особливо гарячою молитвою до Спасителя і Пречистої Матері Його перед одним з найбільших подій у своєму житті - пологами. Віра і молитва має велике значення для майбутніх мам. Часто під час вагітності  жінки відчувають нав'язливі страхи, сни, боязнь пологів, просто потребують підтримки. Коли жінка лягає на збереження, страхи тільки збільшуються. Іконі Пресвятої Богородиці «Помічниця в пологах» моляться вагітні жінки про благополуччя у пологах, також вона допомагає позбутися страхів під час вагітності та нав'язливих думок. У момент вагітності жінки дуже потребують духовної підтримки, радах Церкви. У Київському міському пологовому будинку № 1 таку допомогу можуть надати в церкві ікони Божої Матері «Помічниця в пологах».

Храм відкрився 8 / 21 грудня 2000 року по благословенню митрополита Володимира і благочинного лікарняних храмів міста Києва отця Романа Барановського, Перший Молебень відслужили - 9 / 22 грудня 2000 р., перше хрещення - 11 / 24 грудня 2000 Освячено архієрейським чином - 17/30 січня 2003. Храм розташований в пристосованому приміщенні на 5-му поверсі пологового будинку. Раніше на території пологового будинку церкви не було.

Названий храм на честь чудотворної ікони Пресвятої Богородиці «Помічниця в пологах». Перед цією іконою схиляються в гарячих молитвах матері, закликаючи на допомогу преблагословенну Діву Марію, яка безболісно народила Христа Спасителя, віруючи, що Вона сильна перед Богом Заступниця і Помічниця всіх стражденних і обтяжених. Всесвітня енциклопедія Вікіпедія, свідчить, що Походження ікони невідомо. Існує два варіанти зображення:

  • Богородиця зображується стоїть у повний зріст із молитовно піднятими вгору руками, на рівні грудей зображується немовля Ісуса як на іконі Знамення.
  • Богородиця зображується з непокритою головою, розпущеним волоссям і схрещеними на грудях пальцями рук нижче яких, зображений Богонемовля, що благословляє іменословно. Всі зображення містяться на півмісяць.


Ікона «Помічниця в пологах» була явищем в місті Серпухові (Росія) в 1993 році і відзначається чудотворною. Образ відомий тим, що за молитвами перед ним пологи проходять успішно навіть при серйозних ускладненнях вагітності (наприклад, неправильне розташування плоду), а також подається зцілення від безпліддя. В даний час ікона «Допомога в пологах» знаходиться в кафедральному соборі святителя Миколи міста Серпухова, де щосуботи перед нею відбуваються молебни з читанням акафісту. Акафіст написаний благочинним Серпуховського округу Московської Єпархії протоієреєм Володимиром Андреєвим і благословенний до служіння Високопреосвященнійшим Ювеналієм, митрополитом Крутицький і Коломенським.

Храм на честь чудотворної ікони Пресвятої Богородиці «Помічниця в пологах» в пологовому будинку міста Києва на Печерську також відомий зціленнями після гарячих молитов породіль, поліпшенням стану, полегшенням болю. Відомий випадок, коли жінка практично перед пологами прийшла в храм помолитися (він знаходиться на одному поверсі з пологовим відділенням), так як у неї була непроста ситуація, все пройшло благополучно, як стверджує сама, вже мама, саме завдяки молитві в храмі на честь ікони « Помічниця в пологах ».

Розклад:

Богослужіння

Вечірнє: субота - 17.00.

Літургія: неділя - 9.00.

Молебни до і після пологів: вівторок, п'ятниця - 14.00.

Настоятель:
протоієрей Олег Мельничук.

Протоієрей Олег Мельничук народився 19 листопада 1979 року на Почаївській землі.

1994-1996 рр.. - Навчання в Кременецькому ліцеї.

1996 р. вступив до Київської Духовної Семінарії.

2000 р. - прийняв сан диякона і вступив до Київської Духовної Академії.

2001 р. - рукопокладений в сан священика і призначений настоятелем храму на честь ікони Пресвятої Богородиці «Помічниця в пологах».

2004 р. - захист кандидатської дисертації, кандидат богослов'я.

2005 р. - Українська Ужгородська Богословська Академія присвоїла ступінь доктора богослов'я.

2005 р. - Президент Всеукраїнської благодійної організації «Мама и немовля».

2007 р. - возведений у сан протоієрея.

2008 р. - настоятель храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці у Печерському районі м. Києва.

2009 р. - Голова Відділу у справах сім'ї Київської єпархії  УПЦ.