hram
icona
banner-afon-2

Объявления

БРАТИЯ И СЕСТРЫ
В Храме свт. Михаила
принимаются записки
О здравии и упокоении
для поминовения на
Святых Местах
ГРЕЦИИ, АФОНА и Израиля

+

БРАТИЯ И СЕСТРЫ

Сестры милосердия на честь преподобномученницы Елизаветы и инокини Варвары окормляют православную общину на честь великомученницы Анастасии в Черниговской исправительной женской колонии. Просим принять участие в помощи нуждающимся! Нужны средства гигиены и продукты питания!

Контактный тел. : 096-994-50-03  сес.Татьяна.

Наши реквизиты: № 26001052623824, МФО 320649,код 38970217

Подписка

НА НОВОСТИ:
В БИБЛИОТЕКУ:

Радимо

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Монастыри и храмы Киева

Введенский монастырь

Баннер
<p><a href="/http://www.vvedenskiy.com.ua" target="_blank"><img src="/http://vvedenskiy.com.ua/images/banners/vvedenskiy_baner_1.jpg" border="0" alt="Введенский монастырь" width="170" height="60" /></a></p>

Сейчас на сайте

На даний момент 279 гостей на сайті
Главная Храми Благочиння Храм Косьми і Діміана
Храм Косьми і Даміана

Храм безсрібників Косми і Даміана Римських

при НДІ Онкології АМНУ

Знаходиться за адресою: 03022, вул. Ломоносова, 33/43.

Контактні телефони:
044-522-38-13, моб. 050-595-52-66.

Як доїхати: недалеко від станції метро «Васильківська» (Зроблено окремий вхід з боку Ботанічного саду).

Престольне свято: безсрібників Косми і Даміана Римських (1 / 14 липня).

Особлива традиція: діє сестринство милосердя, недільна школа.

За 2007 рік у світі було діагностовано більше 12 млн. нових випадків раку і 7,6 млн. чоловік померли від пухлинних утворень, що складає приблизно 20 тис. смертельних результатів захворювання щодня. Цифри - величезні. Один з найбільших центрів боротьби з раком є ​​НДІ Онкології АМН в Києві. Історія його храму така: з 1990-х рр.. в дитячому відділенні НДІ Онкології АМН проходили молебни. Першу Літургію відслужили 18 / 31 жовтня 2003 р., в свято Апостола і Євангеліста Луки. Храм розташований в пристосованому приміщенні в окремій будівлі за радіологічним корпусом. Планується будівництво «типового» храму.

У храмі відбувалося багато прикладів не тільки зцілень, а й воцерковлення людей. Адже болящі з таким важким діагнозом часто не сподіваються навіть на лікарів, і у них залишається надія тільки на Бога, так Какракі не вибирає багатих чи бідних людей, дорослих або юних, віруючих або безбожників, ніхто не застрахований від цього недуга, який може несподівано осягнути кожного. У такі моменти допомога Божа і священицька життєво необхідні, в чому і бере участь настоятель храму Косьми і Даміана отець Євген. Одним з численних прикладів зцілення є вчителька середньої школи міста Києва Іоанна Олевська, 45 років, яка свідчить: «Коли стоїш перед лицем смерті починаєш думати про те, що є дійсно важливим: про свої вчинки в житті, про те, що ти приніс у цей світ ... І чому так сталося. Починаєш мислити іншими категоріями, почуття дуже важкі ... і одне з найважчих - відчай. Лежачи в лікарні, до нас приходила сестра милосердя і розповідала про те, що на території є храм, в який ми можемо прийти, а якщо нам важко ходити, то священик сам може відвідати нас і звершити церковні таїнства або просто поговорити на хвилюючі нас теми. Все це вона говорила з такою любов'ю і відкритістю, що я пішла до храму. Не сама, звичайно, але з допомогою Бога, близьких і сестер милосердя. І для мене відкрився новий світ. Моя хвороба минула. Я не можу знайти підходящих слів, щоб висловити свою подяку. Хвороба була послана мені для того, щоб я навчилася мислити іншими категоріями. Я вдячна за це Богові».

Також підтвердити зцілення можуть люди, які приходять в храм вже після одужання. Наприклад, одну з шанованих ікон Божої Матері - Почаївську (ту, що над Царськими вратами), подарували вдячні батьки зціленої дитини.

У храмі знаходиться багато святинь, серед яких: Ікони з частками мощей вмч. Пантелеїмона, свт. Луки Сімферопольського, прп. Лаврентія Чернігівського, прпп. Іова та Амфілохія Почаївськіх, свт. Димітрія Ростовського, свв. жен Дівеєвських, а також ікона Спас-Чорнобильський - особистий дар Святішого Патріарха Кирила.

Розклад: Середа - 16:00 водосвятний молебень з читанням акафісту «Всецариця»;

П'ятниця: 18:00 вечірнє богослужіння;

Субота: 7:00 літургія, 18:00 вечірнє богослужіння;

воскресіння: 8:00 Літургія.

Недільна школа: Катехізаціїні бесіди - по вівторках, після закінчення Акафісту. Заняття з дітьми проходять в дитячому відділенні лікарні в суботу в 11.00, неділю з 14:00.

Настоятель: Ієрей Євген Мілешкін

Народився 26 січня 1976 року в м. Міжреченську, Кемерівської області.

У 1986 р. у зв'язку з переведенням по роботі батька, сім'я переїхала в м. Шахтарськ, Донецької області. У 1993 р. закінчив середню школу, був зарахований студентом очного відділення в Донецький Державний Університет на кафедру Гірської Електромеханіки. У 1998 р. успішно закінчивши університет, здобув вищу освіту і звання гірського інженера електромеханіка, а також, закінчивши військову кафедру, отримав звання офіцера армії України. Після закінчення університету працював за фахом на шахті «Червоноармійська-Західна № 1» м. Красноармійськ, Донецької області.

У 2000 р. вступив до Київської Духовної семінарії на стаціонарну форму навчання. У 2002 р. одружився. 29.09.2002 р. рукопокладений у сан диякона, а 18.05.2003 р. рукопокладений в ієрея, спрямований на несення послуху в Київський Інститут Онкології. В 2004 р. закінчив Київську Духовну Семінарію. У 2005 р. вступив до Київської Духовної Академії. Сім’я: Дружина - Мілешкіна Наталія Петрівна 1981 р. народження. Діти - Анастасія 2004 р. і Олена, 2007 р. н.