hram
icona
banner-afon-2

Объявления

БРАТИЯ И СЕСТРЫ
В Храме свт. Михаила
принимаются записки
О здравии и упокоении
для поминовения на
Святых Местах
ГРЕЦИИ, АФОНА и Израиля

+

БРАТИЯ И СЕСТРЫ

Сестры милосердия на честь преподобномученницы Елизаветы и инокини Варвары окормляют православную общину на честь великомученницы Анастасии в Черниговской исправительной женской колонии. Просим принять участие в помощи нуждающимся! Нужны средства гигиены и продукты питания!

Контактный тел. : 096-994-50-03  сес.Татьяна.

Наши реквизиты: № 26001052623824, МФО 320649,код 38970217

Подписка

НА НОВОСТИ:
В БИБЛИОТЕКУ:

Радимо

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Монастыри и храмы Киева

Введенский монастырь

Баннер
<p><a href="/http://www.vvedenskiy.com.ua" target="_blank"><img src="/http://vvedenskiy.com.ua/images/banners/vvedenskiy_baner_1.jpg" border="0" alt="Введенский монастырь" width="170" height="60" /></a></p>

Сейчас на сайте

На даний момент 209 гостей на сайті
Главная Храми Благочиння Храм Марії Єгипетської
Храм Марії Єгипетської

Храм Марії Єгипетської при пологовому будинку № 7 міста Києва

Знаходиться за адресою: 03150, м. Київ, вул. Предславинська, 9.

Контактні телефони: (050) 380-78-15.

Як доїхати: від станції метро «Палац« Україна » - трол. 12 до зуп. "Вул. Ульянових».

Престольне свято: прп. Марії Єгипетської (пам. 1 / 14 квітня і в 5-ту Неділю Великого посту).

Церква розташована в пристосованому приміщенні на першому поверсі пологового будинку № 7 міста Києва (окремий вхід з двору). Історія храму починається з дня престольного свята преподобної Марії Єгипетської, 1 / 14 квітня 2005 р., коли відслужили першу Літургію. До цього на території лікарні храмів не було.

Названий був у честь Марії Єгипетської з благословення благочинного лікарняних храмів міста Києва Романа Барановського. Настоятель храму отець Ростислав згадує, що прийшовши за порадою і благословенням до отця Романа, він зразу сказав щоб храм назвали саме на честь цієї святої, її житіє послужить хорошим прикладом для жінок і дітей. Ця християнська свята, покровителька жінок, які каються, має цікаве житіє. У віці дванадцяти років Марія Єгипетська покинула батьків, пішовши в Олександрію, де стала блудницею. Одного разу, побачивши групу паломників, які прямували до Єрусалиму на свято Воздвиження Хреста Господнього, вона приєдналася до них, але не з благочестивими помислами, а «щоб було більше з ким віддаватися розпусті». В Єрусалимі Марія спробувала увійти в храм Гробу Господнього, але якась сила утримувала її. Усвідомивши своє падіння, вона почала молитися перед іконою Богородиці, яка перебувала в притворі храму. Після цього вона змогла увійти в храм і вклонитися Животворящому Хресту. Ввійшовши, Марія знову звернулася з вдячною молитвою до Діви Марії і почула голос, який сказав їй - «Якщо перейдеш за Іордан, то знайдеш блаженний спокій». Послухавши цього наказу, Марія прийняла причастя і, перейшовши Іордан, оселилася в пустелі, де провела 47 років у повній самоті, пості та покаянних молитвах. Єдиною людиною, який побачив Марію після її відходу в пустелю, став ієромонах Зосима. Тіло святої було чорно від сонячної спеки, а вигоріле коротке волосся побіліло, як агіче руно. Християнське віровчення розглядає приклад Марії Єгипетської як зразок досконалого покаяння. Вважається, що за молитвами до преподібної Марії, віруючі можуть позбавитися від блудної пристрасті.

Незважаючи на коротку історію храму Марії Єгипетської при пологовому будинку № 7 міста Києва, до нього ходить чимало прихожан і, оскільки храм знаходиться при пологовому будинку, серед них багато дітей. Для них діє недільна школа. Парафіяни храму періодично здійснюють паломництва на території України та зарубіжжя (наприклад, в Грузію) на чолі з настоятелем церкви отцем Ростиславом. Віряни відзначають його делікатність, уміння зрозуміти, вислухати, дати пораду в будь-який момент. У храм часто приходять майбутні мами для яких це особливо важливо. Деякі з них воцерковляються, хрестять своїх дітей і віддають в недільну школу, тобто отець Ростислав стає пастирем всієї родини.

У церкві є багато святинь. Планується будівництво «типового» храму.

Розклад:
Храм відкритий щодня з 11.00 - 17.00.

Богослужіння.

Вечірнє: субота - 16.00 (влітку - 17.00).

Літургія: неділя - 9.00.

Молебен: четвер - 17.00. У четвер о 15.30 проходять катехизаторські бесіди. Щотижня проходять заняття з вокалу, церковному співу і літургіки.

Настоятель:
ієрей Ростислав Родь.

Я, священик Ростислав Олександрович Родь, нині проживаю за адресою: 08300, Київська обл., М.Бориспіль, вул. Інтернаціональна, 18, народився 10 вересня 1973 р. в м. Луцьк, в сім'ї робітника.

Батько, Родь Олександр Михайлович, 1949 р. н., нині покійний, працював водієм.

Мати, Родь Валентина Павлівна, 1954 р. н., працює бухгалтером.

Маю сестру 1976 р. н.

1980 пішов у середню школу № 11 м. Луцька, яку закінчив в 1988 р.

1988 вступив до СПТУ, спеціальність "Різьбяр по дереву".

1992-1994 рр.. - Закінчив СПТУ і до вступу в семінарію працював за фахом.

1994-1998 рр.. - Навчався у Волинській духовній семінарії.

4 липня 1998 єп. Володимир-Волинським Симеоном посвячений у диякона.

7 липня 1998 ним же - у священика. Отримав указ про призначення настоятелем храму Різдва Богородиці в с.Черніэв Турийського р-ну Волинської обл.

З 2004 р. - студент Православного Свято-Тихонівського богословського інституту

2005 переведений до Київської єпархії і направлений у лікарняний храм в ім'я преп. Марії Єгипетської при пологовому будинку № 7 м. Києва, де служу і тепер.

У 1996 р. одружився. Дружина - Родь Ірина Володимирівна, 1976 р. н. Маю двох дітей: 1998 і 2005 року народження.