hram
icona
banner-afon-2

Объявления

БРАТИЯ И СЕСТРЫ
В Храме свт. Михаила
принимаются записки
О здравии и упокоении
для поминовения на
Святых Местах
ГРЕЦИИ, АФОНА и Израиля

+

БРАТИЯ И СЕСТРЫ

Сестры милосердия на честь преподобномученницы Елизаветы и инокини Варвары окормляют православную общину на честь великомученницы Анастасии в Черниговской исправительной женской колонии. Просим принять участие в помощи нуждающимся! Нужны средства гигиены и продукты питания!

Контактный тел. : 096-994-50-03  сес.Татьяна.

Наши реквизиты: № 26001052623824, МФО 320649,код 38970217

Подписка

НА НОВОСТИ:
В БИБЛИОТЕКУ:

Радимо

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Монастыри и храмы Киева

Введенский монастырь

Баннер
<p><a href="/http://www.vvedenskiy.com.ua" target="_blank"><img src="/http://vvedenskiy.com.ua/images/banners/vvedenskiy_baner_1.jpg" border="0" alt="Введенский монастырь" width="170" height="60" /></a></p>

Сейчас на сайте

На даний момент 238 гостей на сайті
Главная Храми Благочиння Храм Романа Солодкопівця
Храм Романа Солодкопівця

Храм преподібного Романа Солодкопівця при поліклініці лікарні № 11 Голосіївського району міста Києва

Знаходиться за адресою: 03150, місто Київ вулиця Лабораторна (кол. вул. Ульянових), 15-А.

Контактні телефони: (044) 599-05-49.

Як доїхати: від станції метро «Палац" Україна "» - тролейбус 12 до зуп. «Лабораторна» (кол. «Вул. Ульянових») або пішим ходом 10 хвилин.

Престольне свято: прп. Романа Солодкопівця (пам. 1 / 14 жовтня).

Особлива тардиція: недільна школа для дорослих.

Святині: Хрест із часткою Хреста Господнього та часточками мощей вмц. Варвари та прп. Ісаакія Печерського (викладений в південній стіні храму).

1910р. Київським Благодійним Товариством, яке перебувало під заступництвом Єлизавети Трепової - дружина Генерал-губернатора Києва Федора Трепова - було споруджено 2-поверховий кам'яний будинок безкоштовної лікарні для бідних. Гроші пожертвував Семен Могильовцев мільйонер, власник брянських лісів. За проектом єпархіального архітектора Є. Єрмакова при лікарні була споруджена каплиця. В іконостасі каплиці були ікони Воскресіння Христового, прав. Єлисавети і прп. Феодора Освяченого - небесних покровителів Генерал-губернатора та його дружини.

Більшовики будівлю каплиці використовували як морг, адміністративна будівля поліклініки. До 1999 р. будова каплиці являла собою напівзгнилий, напіврозвалений сарай, доверху завалений сміттям.

Після того як віруючі очистили будівлю, видалили зогнилий дах і дві стіни, на руїнах каплиці стали служити щоденні молебни. Відтворенням приходу почав займатися ієрей Димитрій Познанський з благословення митрополита Київського і всієї України Володимира та благочинного лікарняних храмів міста Києва отця Романа Барановського. 1 / 14 жовтня 1999 р., в день престольного свята, на місці майбутнього храму відслужили першу Літургію. Початок постійного богослужіння в стінах храму було покладено Літургією у свято 2000-річчя Різдва Христового. 1 / 14 жовтня 2000 храм було освячено.

З часом, реконструкцією храму став займатися отець Олександр, який робить це своїми зусиллями, і прихожан до цих пір. Багато роботи по відновленню зроблено, попереду залишилося ще не мало. З Божою допомогою, поступово, храм відродять.

Названа церква була в честь Романа Солодкопівця, християнського святого V-VI століть, відомого як автора пісень, які називаються кондаками. В юності, можливо, і вивчав медицину, що можна припускати з текстів його пісень, багатих древніми медичними термінами. Саме преподібний Роман першим ввів у вживання поняття «безсрібника», застосовуючи його щодо безкорисливих святих цілителів. Також, святий, є покровителем роду Царської Сім'ї Романових.

Розклад:

Богослужіння.

Вівторок

12.00 – Молебен про зцілення хворих.

18.00 - Молебень за здоров'я з акафістом прп. Роману Солодкопівцю.

Середа

12.00 - Молебен про зцілення хворих.

18.00 - Водосвятний молебен за здоров'я з акафістом Пресвятій Богородиці «Всецариця» (Пантанасса).

Четвер

12.00 - Молебен про зцілення хворих.

18.00 - Молебен про звернення у єресі і розколах сущих.

П'ятниця

12.00 - Молебен про зцілення хворих.

14.00 - Водосвятний молебен Святителю Миколі, заступнику подорожуючих і труждающих.

Субота

14.30 - Заупокійна панахида.

16.00 - Всенічне бдіння.

Неділя

9.30 - Години. Божественна Літургія, літія по покійним.

12.00 - Недільна школа для дорослих.

Настоятель: ієрей Олександр.