hram
icona
banner-afon-2

Объявления

БРАТИЯ И СЕСТРЫ
В Храме свт. Михаила
принимаются записки
О здравии и упокоении
для поминовения на
Святых Местах
ГРЕЦИИ, АФОНА и Израиля

+

БРАТИЯ И СЕСТРЫ

Сестры милосердия на честь преподобномученницы Елизаветы и инокини Варвары окормляют православную общину на честь великомученницы Анастасии в Черниговской исправительной женской колонии. Просим принять участие в помощи нуждающимся! Нужны средства гигиены и продукты питания!

Контактный тел. : 096-994-50-03  сес.Татьяна.

Наши реквизиты: № 26001052623824, МФО 320649,код 38970217

Подписка

НА НОВОСТИ:
В БИБЛИОТЕКУ:

Радимо

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Монастыри и храмы Киева

Введенский монастырь

Баннер
<p><a href="/http://www.vvedenskiy.com.ua" target="_blank"><img src="/http://vvedenskiy.com.ua/images/banners/vvedenskiy_baner_1.jpg" border="0" alt="Введенский монастырь" width="170" height="60" /></a></p>

Сейчас на сайте

На даний момент 263 гостей на сайті
Главная Храми Благочиння Храм Вмц. Варвари
Храм Вмц. Варвари

Храм святої Великомучениці Варвари

Знаходиться за адресою: 02173, м. Київ, просп. Тичини, 22 (1-а поліклініка, Березняки).

Контактний телефон: (044) 294-24-55.

Як доїхати: від станції метро «Лівобережна» - авт. № 49 до зупинки «Проспект Тичини»; від метро «Осокорки» - авт. № 87 до зупинки «Бул. Бучми »,« Поліклініка ».

Престольне свято: святої Великомучениці Варвари (4 / 17 грудня).

Особлива традиція: водосвятний молебен з читанням акафісту Великомучениці Варвари щоп'ятниці о 18:00.

Святині храму: частка мощей Великомучениці Варвари.

За словами настоятеля храму святої Великомучениці Варвари ієрея Сергія Фурманова, в лікарняні храми люди ходять в основному з двох причин: 1) коли він розташований поруч географічно, 2) приходять люди, які ходять до поліклініки, лікарні, бачать, що стоїть храм: заходять, моляться. Він же і створений для того, щоб хворі окормлялися. Храм на честь св. Варвари має чимало парафіян, які прийшовши одного разу до церкви помолитися, залишалися прихожанами надовго. Молитвами благочинного усіх лікарняних храмів міста Києва Романа Барановського і вірян, храм розширюється, приносить користь у зціленні болящих. Одним із прикладів таких одужань можна вважати зцілення головного економіста лікарні, на території якої знаходиться храм. Маючи серйозний недуг, вона прийшла на таїнство Соборування. Через деякий час після цього, радісно повідомила настоятелю про своє зцілення від хвороби, з якою лікарі довгий час не могли впоратися.

Храм має цікаву історію. У Києві, на Покровській вулиці (Поділ), колись вже була церква вмц. Варвари. Вона розміщувалася на другому поверсі дзвіниці храму святителя Миколи Доброго, побудованого в 1807 р. на місці стародавнього храму, що існував з ХІ ст. У ньому вінчалися Михайло Булгаков і Тетяна Лаппа. Після зруйнування храму в 1935 році на його місці побудували школу, будівля якої існує до цих пір.

Відроджувати храм св. Варвари стали на Березняках. На престольне свято, 4 / 17 грудня 1998 р., освятили спеціально пристосоване приміщення в поліклініці (Діагностичний центр «Тельбін» на Березняках). 5 / 18 вересня 1999 р. відбулася перша служба. Планується будівництво «типового» храму на Дніпровській набережній. З 2006 року настоятелем храму є ієрей Сергій Фурманов.

Житіє Великомучениці Варвари - великої християнської святої (її шанують як православні, так і католики), показує нам приклад глибокої віри і безстрашних страждань за Христа. Будучи єдиною дочкою багатого і знатного Діоскора, маючи незвичайну красу, вона вибрала життя у Христі, за що була понівечена і схильна страшним мукам від язичників (побиттю, підвішуванню на дереві, різним тортурам, стинанням). Самим подвигом вона показала, що християнське життя і християнська моральність вище і важливіше інших мирських справ. Вона також вшановується покровителькою від наглої (раптової) смерті. Мощі святої великомучениці Варвари в даний час почивають у Володимирському соборі міста Києва, куди були перенесені з міста Константинополя грецькою царівною Варварою, дружиною великого князя Святополка, внука святого Володимира. У храмі великомучениці Варвари є ікона з часткою її мощей.

Розклад: Богослужіння. Вечірнє: субота - 16.00. Літургія: неділя - 9.00 (якщо свято припадає на робочий день - відповідно о 17.00 та 9.00). Водосвятний молебен з читанням акафісту вмц. Варварі: п'ятниця - 18.00. Панахида: неділя - 11.00.

Настоятель: ієрей Сергій Фурманов народився 15 жовтня 1957 р. у місті Тернополі. У 1972 р. закінчив 8 класів Тернопільської середньої школи № 7. 1972-1976 рр.. навчався у Бережанському технікумі електрифікації і механізації сільського господарства. З 1976-1978 - проходив строкову службу в лавах Радянської Армії. З 1979 року рр.. - Навчання в Тернопільському педагогічному інституті. У 1984-1989 рр.. - Навчався в Дрогобицькому державному музичному училищі. Працював у Тернопільській обласній філармонії. З 1988 р. - працював у «Москонцерте» в м. Москва. У 2000-2004 рр. .- навчання в Київській Духовній Семінарії, з 2004-2008 рр. .- навчання в Київській Духовній Академії. 15 лютого 2002 з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира посвячений в сан диякона Високопреосвященнішим Агафангелом, Митрополитом Одеським і Ізмаїльським. 21 листопада 2003 висвячений Блаженнішим Митрополитом Володимиром у сан ієрея. У 2006 р. призначений настоятелем храму на честь Святої вмц. Варвари, що на Березняках (Дарницький р-н), м. Києва.