hram
icona
banner-afon-2

Объявления

БРАТИЯ И СЕСТРЫ
В Храме свт. Михаила
принимаются записки
О здравии и упокоении
для поминовения на
Святых Местах
ГРЕЦИИ, АФОНА и Израиля

+

БРАТИЯ И СЕСТРЫ

Сестры милосердия на честь преподобномученницы Елизаветы и инокини Варвары окормляют православную общину на честь великомученницы Анастасии в Черниговской исправительной женской колонии. Просим принять участие в помощи нуждающимся! Нужны средства гигиены и продукты питания!

Контактный тел. : 096-994-50-03  сес.Татьяна.

Наши реквизиты: № 26001052623824, МФО 320649,код 38970217

Подписка

НА НОВОСТИ:
В БИБЛИОТЕКУ:

Радимо

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Монастыри и храмы Киева

Введенский монастырь

Баннер
<p><a href="/http://www.vvedenskiy.com.ua" target="_blank"><img src="/http://vvedenskiy.com.ua/images/banners/vvedenskiy_baner_1.jpg" border="0" alt="Введенский монастырь" width="170" height="60" /></a></p>

Сейчас на сайте

На даний момент 208 гостей на сайті
Главная Новини благочіння Неділя 24-та після П'ятидесятниці
Неділя 24-та після П'ятидесятниці

19 листопада в неділю 24-ту після П'ятидесятниці в головному лікарняному храмі столиці на честь святителя Михаїла першого митрополита Київського Божественну літургію очолив прот. Владислав Татарчук. За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні. Після прочитання Євангелія о. Владислав звернувся до вірян із словом проповіді в якій розтлумачив воскресне Євангеліє (Лк. 8, 41-56). "Дорогі у Христі, кожного разу, коли помирає хтось з християн, той самий Спаситель устами Своїх священиків кличе до нас: «Не плачте, бо він не вмер, а спить і пробудиться в день суду. Не плачте, а радше моліться за його душу, щоб Господь у день суду був до нього милосердний».

Коли Ісус Христос проходив містом, то біля Нього тиснулося багато людей, серед натовпу була жінка, що дванадцять років хворіла на кровотечу та витратила на ліки весь свій прожиток. Скільки сьогодні є людей, що шукають знахарів, цілителів, ворожбитів, екстрасенсів і витрачають багато грошей й накликають на себе гнів Божий. Але знаймо, що нашим цілителем є сам Господь Іісус Христос. Він може зцілити нас від будь якої хвороби, якщо ми будемо просити з вірою.

Наслідуймо цю жінку яка хворіла й, доторкнувшись до краю одежі Спасителя, одразу отримала оздоровлення. Коли це сталося Іісус спитав: «Хто доторкнувся Мене?...бо Я відчув як сила вийшла з Мене». (Лк. 8, 45-46). І тоді жінка бачить що не втаїться, тремтячи підійшла, впала до ніг Ісусових і розказала як вона одужала. Вислухавши її, Ісус сказав: «Дочко, віра твоя спасла тебе, йди з миром!»(Лк. 8, 48).

Коли Ісус говорив з людьми, то один чоловік каже Іаїру, щоб він не турбував Іісуса, бо донька його вже померла. Іісус, почувши таку звістку, приходить в дім Іаїра, заходить в кімнату, кличе із собою Петра, Якова та Іоанна і батьків, подає руку дівчині та воскрешає її.

Дорогі у Христі, Бог є Любов! Він кличе нас у Святій Сповіді до життя з Богом. Ось ми чуємо, що з вірою до Бога, Ісус Христос зробив два чудесні оздоровлення.

Коли ми будемо слухати Його, то і Він вислухає нас у наших бідах та нещастях, а ми у свою чергу,  ніколи не будемо втрачати надію на Боже милосердя.

Отже, віра є першою і найголовнішою умовою до нашого спасіння. Церква проповідує істину Христову про те, що Ісус живий та закликає усіх до віри.

Проживаймо на землі так, щоб колись Іісус Христос зустрів нас в Своїх оселях. Сумлінно виконуймо все те, що входить у наші християнські обов’язки і тоді зможемо почути лагідний голос Спасителя: “Віра твоя спасла тебе», "- сказав о. Владислав.

Після заамвонної молитви традиційно було освячено коливо та окроплені святою водою присутні. Після цього священик привітав усіх із святою неділею, закликав частіше відвідувати храм і  на завершення благословив усіх.


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити